Gönen Hukuk Ankara’da faaliyet gösteren bir hukuk bürosudur. Ekibimiz, başta Rusya ve balkanlar olmak üzere Orta Doğu’da ve Afrika’da orta ve büyük ölçekli inşaat projelerini, enerji projelerini, finansman projelerini, birleşme ve devralma projelerini, kamu ihalelerini, özelleştirmeler ve borç yapılandırmalarını da kapsayan birçok önemli ulusal ve uluslararası işlerde aktif olarak yer almıştır.

Misyonumuz, yirmi yılı bulan tecrübemiz ile ulusal ve uluslararası sahada hukuki danışmanlık sağlamak ve birçok farklı sektörde kazandığımız özgün tecrübe ile müvekkillerimizi değişen güncel şartlara göre en iyi şekilde temsil etmektir.

Gönen Hukuk olarak müvekkillerimize gerek Türkiye’deki gerekse uluslararası alanlardaki değişken piyasalara uyum için gereken bütün hukuki ihtiyaçlarını karşılayabilecek ‘tek kapıda hizmet’ sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaçla bizler etkili ve yenilikçi çözümler sunmak için hukukun her alanında sonuç odaklı yaklaşımlar geliştirmekteyiz.

Ekibimizi oluşturan avukatlar, ilgili alanlarda Türkiye’nin en deneyimli hukukçuları arasında yer almakta olup; en az bir yabancı dil bilmektedirler. İçlerinden birçoğu aynı zamanda yüksek lisans düzeyinde eğitim görmüş olup, New York ve Londra Baroları başta olmak üzere yurt dışındaki barolara da kayıtları bulunmaktadır.

Müvekkillerimizi nitelikli ve seçkin hukuk hizmetlerimizden faydalandırmak ve onları Türkiye’de ve uluslararası alanda en iyi şekilde temsil etmek için, Gönen Hukuk olarak yerel hukuk bürolarının yanı sıra dünyanın önde gelen uluslararası hukuk bürolarıyla da ortak çalışmalar yürütmekteyiz.

 About Us

Gonen Law is a full-service Turkish law firm established in Ankara. With unique and long-standing experience in ...

Read more

 Services

You can click to browse our services.

Read more

 Insight

You can click to see the news in our company.

Read more

 Careers

We are looking for talented people with commitment, diligence and potential. If you are interested in working with us...

Read more